Spor Bakanı Kasapoğlıu Derince için geliyor!

Derince Belediyesi tarafından bugün açılacak olan Abdullah Olçok Gençlik Merkezi’nin açılışına bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu da katılacak.

Spor Bakanı Kasapoğlıu Derince için geliyor!
12.08.2020 09:06:36
A+
A-
   

Derince Belediyesi Dumlupınar Mahallesi Asgök Sokak’ta yer alan Gençlik Merkezi’ni bugün hizmete açıyor. Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nin açılışı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla saat 13.30’da gerçekleştirilecek. Beldiye Başkanı Zeki Aygün‘ün 41 seçim vaadinden biri olan gençlik merkezinde pek çok spor branşı için ayrı bölüm yer alıyor.

30 bin metrekare alan üzerine yapılan içerisinde kütüphane, derslikler, özel ders çalışma odaları, bilgisayar odası bulunuyor. Ayrıca merkezin açık alanında futbol, basketbol ve tenis sahaları, yürüyüş ve bisiklet yolları, fitness grubu, çocuklarımız için yaş gruplarına göre oyun alanları ve kaykay pisti de yer alıyor. Alanında uzman isimlerin görev alacağı merkeze gelecek olan çocuklar ve gençler, burada spordan eğitime kadar diledikleri tüm hizmetlere ulaşabilecek.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 12.08.2020 09:07
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.