Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tasarruf tedbirleri alındı ama Büyükşehir Belçika ve Hollanda’ya gidecek!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mayıs ayı meclis toplantısında tasarruf tedbirleri alınmasına rağmen Belçika ve Hollanda’ya yapılacak olan ziyaret gündeme gelecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mayıs

Basliksiz 3 1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın yöneteceği meclis toplantısında tasarruf tedbirleri alınmasına rağmen Bugünün Gençleri Geleceğin Meslekleri Projesi; kapsamında Hollanda ve Belçika’ya yapılacak olan ziyaretler gündeme gelecek.

TEKNİK ÇALIŞMA ZİYARETİ İÇİN

Plan ve Bütçe Komisyonu’nun “Bugünün Gençleri Geleceğin Meslekleri Projesi” kapsamında 02-07 Haziran 2024 tarihleri arasında teknik çalışma ziyareti, hizmet pasaportu ve görevli izin işlemleri için Başkanlık Makamına yetki verilmesini içeren teklif büyükşehir meclisinde görüşülerek karara bağlanacak.

MUHALEFETİN RED OYU VERMESİ BEKLENİYOR

Kamuda tasarruf yapılmasına yönelik açıklanan program sonrasında gündeme gelecek olan teklife Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin muhalefet sıralarında yer alan partilerin bu görüşmeye red oyu vermesi bekleniyor.