Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Toplantı neden basına açıktı anlattı!

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, il danışma kurulu toplantısının kapanış konuşmasını yaptı. Sarı konuşmasında toplantının neden basına açık olarak gerçekleştirildiğini de anlattı.

CHP Kocaeli İl Başkanı

ugur 1CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, il danışma kurulu toplantısının kapanış konuşmasını yaptı. Sarı konuşmasında toplantının neden basına açık olarak gerçekleştirildiğini de anlattı. Sarı’nın konuşmasında şu ifadeler yer aldı: “Basına açmayın bu toplantıyı dendi. Aslında bu kararı ben genel merkezimle ortak bir karar vererek açtım. Biz basından korkmayız. Biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Biz basının önünde de konuşuruz, basının önünde de kavga ederiz. Biz emeklinin, hukuksuzluğun, işsizin yanındayız kavga ederiz. Biz Türkiye’nin ta kendisiyiz. Biz Türkiye’nin kurucu partisiyiz. Kavga da ederiz, konuşuruz da. Basının da önünde konuşuruz da. Aslanlar gibi konuşuruz kimse merak etmesin. Buradan çıktığımız zaman birbirimize sahip oluruz. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman gençtir. Basın bunu da bilin, size de sahip çıkarız.

HEPSİYLE GURUR DUYUYORUM

Bizim için büyükşehir adayı ve bütün adaylarımız çok kıymetliydi. Hiçbirinde ayrım yapmadık, yapmayacağız. Hepsi bizim için çok kıymetliler. Kazanan belediye başkanlarımız da bizim için çok kıymetli. Üçü de bizim ışığımız. Milletvekillerimiz de bizim ışığımız. Hepimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidar yapmak için buradayız. Aynı mücadeleyi yapıyoruz, mücadeleye de devam edeceğiz. Eksiklerimizi, noksanlarımızı tamamlayıp Cumhuriyet Halk Partisi’ni hak ettiği yere getirmek için başta ben olmak üzere bütün yönetimimin çalışacağından eminim. Hepsiyle gurur duyuyorum.

ÇOK SEVİYORUM

Tabi ufak tefek eksikliklerimiz var. Bazı noktalarda susmayı bilmemiz gerekir. Konuştuklarımız konuştuğumuz yerlerde kalmalı. Ben bütün belediye başkanlarımı, milletvekillerimi, belediye başkanlarımı, meclis üyelerimi çok seviyorum. Hiçbirine önyargıyla bakmadım, bakmayacağım, bakmamaya da devam edeceğim.”

En büyük ilçeye aday çıkarmıyorsanız büyükşehir belediyesini asla kazanamazsınız!